Team

Klantenservice Duitsland

Lijn: +49 (20 41) 101 920
Gebied Noord: +49 (20 41) 101 922
Gebied West: +49 (20 41) 101 939
Gebied Zuid: +49 (20 41) 101 923
Gebied Oost: +49 (20 41) 101 957
Bestellingen naar: bestellung@botament.de

Applicatie ingenieur Duitsland

Servicehotline: +49 (20 41) 101 933
E-mail: technik@botament.de

Hoofdkantoor Duitsland

Botament GmbH
Am Kruppwald 1
46238 Bottrop
Duitsland
Telefoon: +49 (20 41) 101 90
Fax: +49 (20 41) 101 98 7
E-mail: info@botament.de

Klantenservice Zwitserland

MC-Bauchemie AG
Botament Building Materials Division

Siloring 8 CH-5606 Dintikon
Telefoon: +41 56 616 68 61
Fax: +41 56 616 68 69
Bestellingen naar: bestellung@botament.ch

Klantenservice Oostenrijk

BOTAMENT Systembaustoffe GesmbH &
Co. KG
IZ NÖ-Süd Straße 7, Objekt 58 C/Top 4
Telefoon: +43 2236 387 025
Bestellingen naar: info@botament.at

Wat onze werknemers zeggen:
Men heeft het gevoel te worden gezien als een geheel persoon en niet alleen in de functie van werknemer.
Klik hier
De teamgeest bij Botament is uniek, ik heb nog nooit zoiets gezien!
Klik hier
Goed zelfstandig en vrij werken - ideeën worden opgepakt en besproken
Klik hier
Personeelsbeoordelingen worden regelmatig en professioneel uitgevoerd - goede feedbackcultuur
Klik hier
Er heerst een goede werksfeer. Veel werknemers zijn al heel lang bij het bedrijf en identificeren zich ermee. De deuren van collega's, ook van superieuren, staan meestal altijd open. Dat is zeer, zeer positief.
Klik hier
Na meer dan 15 jaar is het nog steeds erg leuk om als team samen te werken.
Klik hier
De supervisors gedragen zich zeer goed en altijd gepast tegenover hun werknemers bij Botament. Er is een open feedbackcultuur.
Klik hier
Botament staat voor vertrouwen. Ik werk al 29 jaar voor Botament. Dat werkt alleen met wederzijds vertrouwen.
Klik hier
Over ons

Ons team

Beheer

Roland Schepers

Directeur

Roland.schepers@botament.de
+49 (20 41) 101 913

Centraal

Sandra Jost

Secretariaat

Distributie Botament

sandra.jost@botament.de
+49 (20 41) 101 913

Hermann Rohling

Verkoopmanager DACH

hermann.rohling@botament.de
+49 (20 41) 101 934

Sales Manager Noord Jack Geenen

Jack Geenen

Verkoopmanager Noord
jack.geenen@botament.de
+49 (172) 2809517

Jörg Fischer

Sales Manager West
joerg.fischer@botament.de
+49 (2041) 101 938

Sebastian Wolf

Sales Manager Oost
sebastian.wolf@botament.de
+49 (172) 2595 624
Verkoopleider Botament Marcus Weißmann

Marcus Weissmann

Verkoopmanager Zuid
marcus.weissmann@botament.de
+49 (172) 2595 615

Verkoopcontrole

Stephan Abel

Teamleider Sales Controlling

stephan.abel@botament.de
+49 (20 41) 101 924

Niklas Faerber

Verkoopcontrole
niklas.faerber@botament.de
+49 (20 41) 101 953

Olaf Knepper

Verkoopcontrole
olaf.knepper@botament.de
+49 (20 41) 101 926

Sebastian Koch

Verkoopcontrole
sebastian.koch@botament.de
+49 (20 41) 101 925

Team Marketing

Melanie Parthe

Hoofd Marketing Gebouwendistributie

melanie.parthe@botament.de
+49 (20 41) 101 942

Vanessa Stages

Marketing Manager Online Verkoop

Vanessa.buehnen@botament.de
+49 (20 41) 101 942

Marion Fuchs

Marketing Manager Online

marion.fuchs@botament.de
+49 (20 41) 101 942

Sandra Gebhard

Marketing Manager Evenementen & Merchandising

sandra.gebhard@botament. de
+49 (20 41) 101 942

Alexandra Liersch

Marketing Manager POS

alexandra.liersch@botament. de
+49 (20 41) 101 942

Yvonne Pohlhaus

Art Director

yvonne.pohlhaus@botament.de
+49 (20 41) 101 942

Miriam Work

Marketing Manager Online

miriam.werk@botament. de
+49 (20 41) 101 942

Nina Wolf

Hoofd Marketing (UT) Product Manager Decoratie

Nina.wolf@botament.de
+49 (20 41) 101 942

Team Productbeheer

André Isele

ProduKTManager Bouwmaterialen
andre.isele@botament.de
+49 (20 41) 101 980

Michael Mones

PRODUCT MANAGER Tegel
michael.mones@botament.de +49 (20 41) 101 955

Andreas Vierke

PRODUCT MANAGER Bouwplaat en NFL Systeem

andreas.vierke@botament.de
+49 (20 41) 101 935

Bodo Reismann

PRODUCT MANAGER Tegel

bodo.reismann@botament.de
+49 (20 41) 101 954

Nina Wolf

PRODUCT MANAGER DECO

Nina.wolf@botament.de
+49 (20 41) 6909 19

Klantenservice Botament

Nicole Idczak

Hoofd van de klantendienst

Nicole.idczak@botament.de
+49 (20 41) 101 913

Katrin Brauer

Verwerking

katrin.brauer@botament.de
+49 (20 41) 101 957

Pascal Brüning

Klantenservice WEST
pascal.bruening@botament.de +49 (20 41) 101 939

Nicole Golomb

Verwerking

bestellung@botament.de
+49 (20 41) 101 946

Botament_CS_bag

Sebastian Keutel

Klantenservice NORD

bestellung@botament.de
+49 (20 41) 101 922

Botament_CS_Köster

Nadja Köster

Klantenservice EAST

bestellung@botament.de
+49 (20 41) 101 918

Thomas Leitzgen

Klantenservice ZUID
bestellung@botament.de
+49 (20 41) 101 923

Margarete Mallek

Klantenservice

margarete.mallek@botament.de
+49 (20 41) 101 921

Reinhard Pozimski

Klantenservice

bestellung@botament.de
+49 (20 41) 101 920

Toepassingstechnologie

Dr Oliver Wowra

Hoofd Technologie

technik@botament.de
+49 (20 41) 101 933

Britta Kolar

Teamleider Technologie Binnendienst

technik@botament.de
+49 (20 41) 101 933

Heino Galla

Teamleider Technologie Buitendienst

technik@botament.de
+49 (20 41) 101 933

Dimitrios Parcharidis

Toepassingstechnologie

technik@botament.de
+49 (20 41) 101 933

Patryk Jan Zöbisch

Toepassingstechnologie

technik@botament.de
+49 (20 41) 101 933

Lars Lindner

Toepassingstechnologie

technik@botament.de
+49 (20 41) 101 933

Andreas Hasse

Toepassingstechnologie

technik@botament.de
+49 (20 41) 101 933

Ulrich Zintl

Toepassingstechnologie

technik@botament.de
+49 (20 41) 101 933

Klaus Pearwort

Toepassingstechnologie

technik@botament.de
+49 (20 41) 101 933

Stefan Liedl

Toepassingstechnologie
technik@botament.de
+49 152 22 938 724

Oostenrijk

Markus Weinzierl

Directeur

Peter Kiermayr

Sales Manager,
Wenen, noordl. Burgenland, Neder-Oostenrijk, Opper-Oostenrijk, Salzburg

Gerald Grandits

Sales Manager,
zuid Burgenland, Stiermarken, Karinthië, Tirol, Voralberg
gerald.grandits@botament.at
0043-676-4332828

Karl Prickl

Toepassingstechnologie

karl.prickl@botament.at
0043-676-7750130

Zoran Stanojevic

Klantenservice

info@botament.at
0043-2236-387025

Andrea Nosek

Klantenservice

info@botament.at
0043-2236-387025

Melanie Salmutter

Marketing

Zwitserland

Marilena Romano

Klantenservice

bestellung@botament.ch
0041-56616-6861