csapat

Ügyfélszolgálat Németország

Vezető: +49 (20 41) 101 920
Északi körzet: +49 (20 41) 101 922
Nyugati körzet: +49 (20 41) 101 939
Déli körzet: +49 (20 41) 101 923
Keleti körzet: +49 (20 41) 101 957
Rendelések: bestellung@botament.de

Alkalmazásmérnök Németország

Szolgáltatási forródrót: +49 (20 41) 101 933
E- mail: technik@botament.de

Közép-Németország

Botament GmbH
A Kruppwald 1-ben
46238 Bottrop, Németország
Németország
Telefon: +49 (20 41) 101 90
Fax: +49 (20 41) 101 98 7
E- mail: info@botament.de

Ügyfélszolgálat Svájc

MC-Bauchemie AG
Botament rendszer építőanyag osztály

Siloring 8 CH-5606 Dintikon
Telefon: +41 56 616 68 61
Fax: +41 56 616 68 69
Rendelések: bestellung@botament.ch

Ügyfélszolgálat Ausztria

BOTAMENT Systembaustoffe GesmbH &
Co. KG
IZ
NÖ-Süd Straße 7, Objekt 58 C/Top 4, Objekt 58 C/Top 4
Telefon: +43 2236 387 025
Rendelés: info@botament.at

Amit munkatársaink mondanak:
Az az érzése, hogy egy egész embernek tekintik, és nem csak a munkavállaló szerepében.
Kattints ide
A Botament csapatszelleme egyedülálló, ilyet még soha nem láttam!
Kattints ide
jó önálló és szabad munka – ötleteket felveszünk és megbeszélünk
Kattints ide
Az értékelő interjúk rendszeresen és szakszerűen zajlanak – jó visszajelzési kultúra
Kattints ide
Jó munkahelyi légkör uralkodik. Sok alkalmazott már régóta velünk van, és azonosul a céggel. A kollégák, így a feletteseké is általában mindig nyitva állnak. Ez nagyon-nagyon pozitív.
Kattints ide
Több mint 15 év után még mindig nagyon szórakoztató csapatban dolgozni.
Kattints ide
A felettesek nagyon jól és mindig megfelelően viselkednek alkalmazottaikkal a Botamentnél. Van egy nyitott visszacsatolási kultúra.
Kattints ide
A Botament a bizalmat jelenti. 29 éve dolgozom a Botamentnél. Ez csak kölcsönös bizalommal lehetséges.
Kattints ide
rólunk

Csapatunk

Ügyvezetők

Schepers Roland

Vezérigazgató

roland. schepers@botament.de
+49 (20 41) 101 913

Központ

Sandra Jost

hivatal

Értékesítési botament

sandra.jost@botament.de
+49 (20 41) 101 913

Hermann Rohling

DACH értékesítési vezető

hermann.rohling @ botament.de
+49 (20 41) 101 934

Vertriebsleiter Nord Jack Geenen

Jack Geenen

Értékesítési vezető északon
jack.geenen @ botament.de
+49 (172) 2809517

Jörg Fischer

Nyugati értékesítési vezető
joerg.fischer @ botament.de
+49 (2041) 101 938

Sebastian Wolf

Keleti értékesítési vezető
sebastian.wolf @ botament.de
+49 (172) 2595 624
Vertriebsleiter Botament Marcus Weißmann

Marcus Weissmann

Déli értékesítési vezető
marcus.weissmann @ botament.de
+49 (172) 2595 615

Értékesítés ellenőrzése

Stephan Abel

Értékesítési irányító csoport vezetője

Stephan. abel@botament.de
+49 (20 41) 101 924

Niklas Faerber

Értékesítés ellenőrzése
niklas. faerber@botament.de
+49 (20 41) 101 953

Olaf Knepper

Értékesítés ellenőrzése
olaf. knepper@botament.de
+49 (20 41) 101 926

Sebastian Koch

Értékesítés ellenőrzése
sebastian.koch@botament.de
+49 (20 41) 101 925

Csapatmarketing

Melanie Parthe

Marketing Building Distribution vezetője

melanie. parthe@botament.de
+49 (20 41) 101 942

Vanessa színpadon

Marketing menedzser Online értékesítés

vanessa. buehnen@botament.de
+49 (20 41) 101 942

Marion Fuchs

Online marketing menedzser

marion. fuchs@botament.de
+49 (20 41) 101 942

Sandra Gebhard

Marketingmenedzser Események és Merchandising

sandra. gebhard@botament.de
+49 (20 41) 101 942

Alexandra Liersch

Marketing menedzser POS

Alexandra. liersch@botament.de
+49 (20 41) 101 942

Yvonne Pohlhaus

Művészeti vezető

yvonne.pohlhaus@botament.de
+49 (20 41) 101 942

Miriam növény

Online marketing menedzser

miriam. werk@botament.de
+49 (20 41) 101 942

Nina Wolf

Marketing vezető (UT) Termékmenedzser dekoráció

nina. wolf@botament.de
+49 (20 41) 101 942

Termékmenedzsment csapat

André Isele

Építőanyagok termékmenedzsere
Egyéb isele@botament.de
+49 (20 41) 101 980

Michael Mones

TERMÉKVEZETŐ Csempe
Michael. mones@botament.de +49 (20 41) 101 955

Andreas Vierke

PRODUCT MANAGER építőlap és NFL rendszer

Andreas. vierke@botament.de
+49 (20 41) 101 935

Bodo Reismann

TERMÉKVEZETŐ Csempe

bodo. reismann@botament.de
+49 (20 41) 101 954

Nina Wolf

TERMÉKMENEDZSER DECO

nina. wolf@botament.de
+49 (20 41) 6909 19

Ügyfélszolgálat Botament

Nicole Idczak

Ügyfélszolgálat vezetője

nicole. idczak@botament.de
+49 (20 41) 101 913

Katrin Brauer

feldolgozás

katrin.brauer@botament.de
+49 (20 41) 101 957

Pascal Brüning

Ügyfélszolgálat WEST
pascal.bruening@botament.de +49 (20 41) 101 939

Nicole Golomb

feldolgozás

bestellung@botament.de
+49 (20 41) 101 946

Botament_CS_Keutel

Sebastian Keutel

Ügyfélszolgálat NORD

bestellung@botament.de
+49 (20 41) 101 922

Botament_CS_Köster

Nadja Köster

Ügyfélszolgálat OST

bestellung@botament.de
+49 (20 41) 101 918

Thomas Leitzgen

Ügyfélszolgálat DÉL
bestellung@botament.de
+49 (20 41) 101 923

Margarete Mallek

Ügyfélszolgálat

margarete.mallek@botament.de
+49 (20 41) 101 921

Reinhard Pozimski

Vevőszolgálat

bestellung@botament.de
+49 (20 41) 101 920

Alkalmazási technológia

Dr. Oliver Wowra

Technológiai részleg vezetője

technik@botament.de
+49 (20 41) 101 933

Britta Kolar

Csapatvezető technológiai back office

technik@botament.de
+49 (20 41) 101 933

Heino Galla

Csapatvezető technológiai terepi szolgáltatás

technik@botament.de
+49 (20 41) 101 933

Dimitrios Parcharidis

Alkalmazási technológia

technik@botament.de
+49 (20 41) 101 933

Patryk Jan Zöbisch

Alkalmazási technológia

technik@botament.de
+49 (20 41) 101 933

Lars Lindner

Alkalmazási technológia

technik@botament.de
+49 (20 41) 101 933

Andreas Hasse

Alkalmazási technológia

technik@botament.de
+49 (20 41) 101 933

Ulrich Zintl

Alkalmazási technológia

technik@botament.de
+49 (20 41) 101 933

Klaus Birnkraut

Alkalmazási technológia

technik@botament.de
+49 (20 41) 101 933

Stefan Liedl

Alkalmazási technológia
technik@botament.de
+49 152 22 938 724

Ausztria

Markus Weinzierl

Vezérigazgató

Kiermayr Péter

értékesítési vezető,
Bécs, észak Burgenland, Alsó-Ausztria, Felső-Ausztria, Salzburg

Gerald Grandits

értékesítési vezető,
déli. Burgenland, Stájerország, Karintia, Tirol, Voralberg
gerald.grandits@botament.at
0043-676-4332828

Karl Prickl

Alkalmazási technológia

karl.prickl@botament.at
0043-676-7750130

Zoran Stanojevic

Vevőszolgálat

info@botament.at
0043-2236-387025

Nosek Andrea

Vevőszolgálat

info@botament.at
0043-2236-387025

Melanie Salmut

marketing

Svájc

Marilena Romano

Vevőszolgálat

order@botament.ch
0041-56616-6861